2015.06.03

Kategori » Rüyalar

Rüyada Altın Görmek

Masa

cinler

Altın normal zaman dilimlerinde oldukça önemli olabilir ama peki rüyada altın görmek ne demektir ve ne anlatıyor gelin hep beraber inceleyim. Altın genel olarak istediğiniz bir şeye ulaşmak ve yol kat etmek olarak algılanır ama sizler altını ne şekilde, nasıl gördüğünüzü bizlerin yazısı ile yorumlayarak ayrıntılı bilgi almaya devam edebilirsiniz.

Rüyada altın görmek aslında ilk olarak olumlu algılanır ve anlatılır ama bazen içinde farklı sinyaller ve anlatımlarda saklı olabilir. Sizlerde altın ile gördüğünüz rüyaların ayrıntılarını size uyacak şekilde yorumlayarak rüyaların dilini çözemeye çalışabilirsiniz.
 

Rüyada altın kaybetmek
 

Normal hayatta maddi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz bir eşya ya da para kaybı yaşanabilir. Değer verdiğiniz eşyaları koruyarak bunları engellemek elbette mümkün olabilir.
 

Rüyanızda altın bulmak
 

Gizli bir sırrı öğreneceğinize yorumlayabilirsiniz. Sizlerden gizli tutulan bir haber ya da birinin iyiliğini gerçekleştirecek şekilde yardımcı olmak olarak da tanımlanmaktadır
 

Sandık dolusu altın görmek
 

Yeni bir ev eşyası, yeni iş alanları gibi maddi olarak ferahlama dönemine giriyor olacaksınız. Ev alma ya da araba alma olarak da tanımlanabilir.
 

Rüyada altın yüzük ve kolye görmek
 

Bekar kişiler için müjdeli haber olarak tanımlanır. Evli insanın rüyada yüzük görmesi ise mutlu bir evlilik sinyali olacaktır. Rüyada kolye görmek ise yine hayırlı haberlerin geleceğini gösterecek ve özellikle artı bir para ile rahata ulaşacağınıza işaret ediyor olacaktır.

cinler

Rüyada altın ev görmek
 

Yangına delalet edecektir. Genellikle evde ya da işyerinde çıkacak olan yangın olarak tanımlanan altın ve hayra yorumlanmaz
 

Rüyada altın almak
 

Sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı gösteriyor olacak. Eğer bu verilen altını almak istemiyorsanız o halde sıkıntılarınız bir süre daha devam edecek ve yeni sıkıntılar ile karşılaşarak zor günler geçiriyor olacaksınız.
 

Rüyada sahte altın görmek
 

Her şeyin olumlu olduğu anda birden sıkıntı içine gireceğinizi gösterir. Bu sebeple hazırlıklı olarak devam etmeli ve özellikle iş alanında yeniliklerden uzak durmaya gayret etmelisiniz.

 

Rüyada altın dağıtmak
 

Var olan borçlarınızda kurtulacağınıza işaret edebilir. Özellikle ne kadar çok fazla altın dağıtırsanız, bu borçlarınızdan o denli hızlı bir şekilde kurtuluyor olacaksınız.  Vereceğiniz altınlar kırık ya da yamuk ise o halde biri ise kavga edeceğinizi ve özellikle aranızda maddi husumet olan birisi ile aranızın bozulacağını işaret ediyor olacaktır.
 

Rüyada altın para görmek
 

İş hayatınızın daha iyi olacağına işaret edecektir. Rüyanızdaki para altın ise ve siz bunun nasıl bir altın olduğunu bilmiyorsanız, bu güzel başlangıçlar hiç beklemediğiniz anlarda geliyor olacak. Özellikle yeni anlaşmalar ve yeni müjdeler gelecek ve sıkıntılı olduğunuz dönemlerde kurtulmuş olacaksınız.

Rüyada altın ve çeyrek görme için her âlimlerin farklı açıklamaları olabilir. Genel olarak baktığımızda altın iyi bir anlamda tasvir dilen ama çeyrek altın biraz daha dikkatli olunması gereken bir rüya yorumu olarak görünüyor. Sizlerde rüyanızda altını nasıl gördüğünüze, hangi altını gördüğünüze dikkat ederek rüya yorumlarımızı okursanız çok daha faydalı bilgiler alabilirsiniz.
 

Rüyada altın zincir takmak
 

Kişinin kötü yollara girmesi olarak algılanır. Yapmamanız gereken bir işi yapmak ya da gitmenin daha hayırlı olduğu bir işe doğru yol alıyor olabilirsiniz. Özellikle bu günlerde adımlarınızı emin atmalı ve dikkatli kararlar almalısınız. Bu bazı âlimlerce dinden sapmak olarak da algılanabilir.
 

Rüyanızda altın yüzük kırmak
 

Başarısızlık olarak yorumlanır. Özellikle yapmak istediğiniz planların iptal olacağını ve hayallerinizin ise gerçekleşmeyeceğine işaret eden âlimler, eğer bilinçli olarak kırılıyorsa bu sürecin daha da uzayacağı yönünde rüyaları yorumlamışlardır. Aynı zamanda rüyanızda altın yüzük kırmak, evli kişiler için mutsuz bir evlilik olarak da yorumlanır. Evliliğin üzerinde dolaşan karabulutları simgeleyen altın yüzük, bu dönemin devam edeceğini ve sonunda mutlu bir yuvaya kavuşulacağını gösteriyor.
 

Rüyada altın gömü bulmak
 

Rüyada define bulmak, sizleri dar günlerinizden kurtulacağınıza işaret olarak tanımlanır. Zenginliğin kapınıza geleceği ve bunu iyi değerlendirerek, işlerinizin düzeleceğini gösteren rüya yorumunuzla içiniz ferahlayacak ve çok daha verimli bir dönem yaşıyor olacaksınız. Özellikle iş alanında yeni başlangıçlar ile doğru başlangıçlara doğru yol alıyor olabilirsiniz.
 

cinler

Rüyada denizde altın bulmak
 

Yeni başladığınız bir işte hayırlı sonuçların geleceğini işaret eden bir yorum olarak alabilirsiniz. Özellikle destek göreceğiniz ve güzel başlangıçların olacağı bir rüya yorumu âlimlerce yapılmaktadır.
 

Rüyada altın saat taktığını görmek
 

Bu zaman içinde birçok sıkıntı ile karşılaştığınızı ama hepsinin de üstesinden geldiğinizi gösterir.  Yavaş yavaş yaklaşan olan mutluluk hızlanıyor olacak ve en kısa sürede sizlere ulaşıyor olacak. Rüyada altın saat, başkalarına yardım etmeye, hayır toplamaya da işaret ediyor olacak.  Bu kişiler oldukça hareketli ve sürekli kendine bir uğraş bularak hayatı dolu dolu yaşayan kişiler olarak yorumlanır. Altın hediye aldığınızı görüyor ve sonrasında bunu kolunuza takıyorsanız, o halde hediye veren kişi tarafından güzel bir yardım ile karşılaşıyor olacaksınız.
 

Rüyada altın küpe kaybetmek
 

Beklemediğiniz bir maddi kayba uğrayacağınıza delalet olacaktır. Hesapta olmayan bir paranın sizden çıkması anlamına gelen bu kayıp altın küpe, çok uzun zamanları göstermez. Genellikle kısa vadeli bir maddi kayıp olacak ama bütçe olarak biraz zorlayıcı bir tutar olacağı âlimlerce söylenmektedir.
 

Sizlerde rüyalarınızda altın küpe kaybettiyseniz ya da altın küpe gördüyseniz rüya yorumlarımızdan bakarak ve özellikle nasıl gördüğünüz ile orantılı analiz ederek daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Sizler için rüya yorumlarına devam ediyor olacak ve asırlardır gelen en doğru rüya analizlerini sunmaya devam ediyor olacağız elbette rüyaların sadece bir varsayım olduğunu unutmayınız.
 

Rüyada altın kolye bulmak
 

Birisi tarafından çok sevildiğinizi ve düşünüldüğünüzü gösteriyor. Özellikle bekârlar için yeni bir kısmet evliler içinse ve huzurunun artacağını delalet eder. Rüyada altın kolyenin boyutu ne kadar büyük ise bu yaşayacağınız duygular o denli artıyor olacaktır.

Kısaca rüyada altın görmek genel anlamı ile iyi olarak yorumlanır ve âlimler kolye görmek için bu saydığımız yorumları yaparak kişiye ferahlık vereceklerdir.
 

Rüyada altın çalındığını görmek
 

Yakın zamanda sizlere gelecek olan haberler olarak yorumlayabilirsiniz. Art arda gelecek olan haberlerin hem müjdeli olanları hem de sizleri hayal kırıklığına uğratanları ile baş etmek zorunda kalıyor olacaksınız. Eğer çalındığı an müdahale ediyorsanız, bu haberler iyiye dönerek size ulaşıyor olacak. Sadece tanık olarak uzaktan izliyorsanız, gelecek olan iyi haberlerin de aslında hayırlı olmadığını kısa bir süre sonra anlıyor olacaksınız.
 

Rüyada yerden altın toplamak
 

Güzel kararlar alacağınızı ve bunların hayırlı olacağına delalet edecektir.  Bu rüya sahipleri, her zaman güler yüzlü ve iyi insanlar olarak tanımlanmaktadır. Rüyanızda ne kadar fazla altın topluyorsanız ve ne kadar mutlu oluyorsanız, bu kararlarınızın o denli doğru olacağına işaret ediyor olacak.
 

Rüyada altın saklamak

Yakın zamanda ummadığınız sırların ortaya çıkacağını ve şaşıracağınız haberleri alacağınıza delalet edecektir.

Hamile kadının altın görmesi

cinler

Kız bebek müjdesi olarak yorumlanır. 

 

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Altın Görmek

Altın normal zaman dilimlerinde oldukça önemli olabilir ama ...

Rüyada altın almak

Rüyada altın görmek rüya sahibine, mutluluk neşe olarak g ...

Rüyada altın bulmak

Rüyada yerde altın bulmak ya da herhangi bir yerde altın bulmak, al ...

Rüyada altın çalmak

Rüyanızda altın çaldığınızı görüyorsanız bu iş hay ...

Rüyada altın kolye görmek

Rüyada altın kolye görmek demek, toplum içinde taktir e ...

Rüyada altın küpe görmek

Rüyada altın bir küpe gördüyseniz bu işlerinizin olu ...

Rüyada altın saat görmek

Rüyada altın saat görmek rüya sahibi için disiplin ...

Rüyada altın toplamak

Rüyada altın toplamak alimlerce iyiye delalet edilmektedir. Altın t ...

Rüyada altın yüzük görmek

Rüyada altın yüzük görmek, rüya sahibi iç ...

Rüyada altın zincir görmek

Rüyada altın zincir görmek nedir ve nelere delalet eder. R&uum ...

Rüyada çeyrek altın görmek

Rüyada altın örmek genel anlamı ile olumlu karşılanır ama r&uu ...